KURUMSAL

     1997 Yılında kurulan şirketimiz Türkiye genelinde Tedaş’ın altyapı ve bakım hizmetlerinde yüklenici olarak taahhütlerini başarıyla tamamlayarak,Elektrik Dağıtım sektörünün özelleştirilmesi neticesinde dağıtım şirketlerinin ihtiyaçları kapsamında taahhüt, proje ve mühendislik hizmetleri sunmaktayız.
 
Malatya başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik taahhüt, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. Kaliteyi ilke edinerek kurulan ve aynı felsefe ile gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, sanayimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmek için, taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri sunmaktadır.
 
Kurulduğu yıllarda yurt içinde projelere başarılı imzalar atan bu nedenle iş yaptığı Kurumların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız taahhüt konularında tercih edilir firma olmuştur. AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, Her türlü elektrik panoları montajı, Malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, Genel elektrik ve enstalasyon işleri, Aydınlatma tesisleri AK-GÜN İNŞ ELK iyi olmayı hedefleyen, alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst, zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.
Bu hedefimize ulaşabilmek için firmamız; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile insan kaynaklarına, araç gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ve kurumsal yapısı ile eğitimli personeli sayesinde kaliteli hizmet sunan saygın bir firma olmayı ilke edinmiştir.
 
Misyonumuz
Günümüzde önemi her geçen gün artan ve yaşantımızın büyük ihtiyaçlarından biri olan elektrik enerjisinin dağıtım altyapısı konusunda,
İletim Hatları, Dağıtım Hatları ve Trafo tesisleri yapımı ile mevcut şebekelerin, işletilmesi kapsamında, Arıza ve Onarım Bakım hizmetlerini, 
Konusunda, Uzman İşgücü ve teknoloji olanaklarını entegre ederek kalite standartlarında yürütmekteyiz.
Hizmetlerin yürütülmesi sırasında, zaman yönetimi ve kalite politikamızla, tüketicilerin, işverenlerin ve çalışanların memnuniyet beklentilerini karşılamaya mümkün olduğu kadar gayret göstererek, hizmet kalitesi konusunda kendimizi sürekli olarak geliştirme çabasındayız.
 
Vizyonumuz
Sektörün Dünyadaki gelişmelerini ve yenilikleri uygulayarak, güvenli ve kaliteli çözümleri sunmak,
Sürekli olarak,  hizmet kalitesini ve memnuniyeti arttırmak maksadıyla paydaşlarla birlikte hareket ederek sorunlara en kısa sürede müdahalede bulunmak.
Hizmet kalitemizle fark yaratarak, hizmet ağımızı genişletmek ve sektörde sürekli var olmak.
hytech hy-pg20 telefon uyumlu tetikli fanlı joystickli gamepad